Tam Protez(Damak Diş) Fiyatları
Anasayfa » Tam Protez(Damak Diş) » Tam Protez(Damak Diş) Fiyatları

Tam damak total protez diş, şayet kişi ağzındaki tüm dişleri kaybetmişse total-tam- protezlerin yapılması gerekmektedir. Gelişen teknolojiyle beraber günümüzde çene kemiğine implant yerleştirilerek yapılan ve bunlardan destek alınarak hazırlanan tam protezler, hastalara kendi dişleriyle çiğniyormuş hissi vermekte ve bundan dolayı genellikle tercih edilmektedir.

Günümüzde total protezler artık dişsiz ağızlar tek şansı olmaktan çıktı. Çene kemiğine yerleştirilen implantlar ve bunlardan destek alınarak hazırlanan protezler artık hastalara kendi dişleriyle çiğniyormuş hissi vermekte ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir.

Parsiyel damak diş, bölümlü protezler: Kısmi diş eksikliğinde özel akrilik ve metallerin kombinasyonu ile yapılan kroşe (kanca) adı verilen metal parçaları ile dişe tutunmayı sağlayan protez çeşididir. (Kısmi Damak, Kısmi Protez).

Bu site bilgi vermek amaçlı kurulmuştur daha fazla bilgi ve fiyatlar için bir diş hekimine başvurunuz.

Yorumlayin

Etiketler: , , , , , , , ,

4 Yorum Yapilmis
 1. kamil
  16 Kasım 2011

  iyi günler. Benim üst damak yenilenmesi gerekiyor. Bunun için fiyatıınızı ve ödeme koşullarını mail atarsanız sevinirim.

  Bir Cevap Gonderin.
 2. Zirkonyum
  3 Aralık 2012

  Tam Protez(Damak Diş) Fiyatları

  Bir Cevap Gonderin.
 3. Enver Güler
  8 Ekim 2013

  İyi günler.Benim protez olan üst damağım kırıldı tamiri mümkün mü tamir tutarınız ve süresi konusunda mail bekliyorum saygılarımla.

  Bir Cevap Gonderin.
 4. ahmet
  29 Kasım 2014

  alt ve üst damak (poreselen) yaptırmak istiyorum. alt ve üstte sanırım işe yarayacak (damak tutturmak için) dişler var. ücreti hakkında yaklaşık bir rakam verebilirmisiniz. saygılarımla.

  Bir Cevap Gonderin.

Sizde Bir Yorum Gonderin.

Estetik Dis Hekimligi | Dent34.com
Anasayfa'ya donmek icin tiklayiniz.